Enduro Martinice


Přípravy vrcholí

CC Loukov 2017 – 29. -30. 7.

Zdravím všechny závodníky, diváky našeho závodu CC Loukov a mám tady pár info o letošním ročníku.

 

Jako každý rok bude DEPO připraveno už od pátečního odpoledne a to včetně občerstvení. V sobotu pojedeme jako každý rok 2 závody dvojic po 150min., a to HOBBY dopoledne a PROFI A, B, VETERÁN odpoledne dle časového harmonogramu.

 

V neděli nás čeká závod jednotlivců na 90 min. a opět se pojedou dva závody a to dopoledne PROFI A, B, VETERÁN a odpoledne HOBBY.

 

Trať máme již vysekanou, staré drážky zarovnal na podzim bagřík, takže to bude pěkné svezení. Jako každý rok nás čekají umělé překážky, „Loukovský výjezd“, skok před PRAGU V3S a další „dobroty“.

 

Loukov je závod pro každého, tak jsme vytvořili objízdné trasy u nejtěžších překážek a výjezdu, pro ty, kteří se na tyto „atrakce“ necítí.

 

Dále jsme díky našim sponzorům připravili HOLESHOTY na sobotu ve všech kategoriích a to 1 000,- Kč pro toho, kdo první přeskočí V3S firmy AGT Paseky nad Jizerou. Na celý víkend jsou připraveny (ve spolupráci s firmou STROMBUCH) finanční prémie pro toho, kdo dokáže zvítězit v sobotu i v neděli a to opět ve všech kategoriích.

 

Na závodě všichni intenzivně makáme a jako každý rok se budeme snažit připravit co nejlepší podmínky pro závodníky i diváky.

Na všechny se těší pořadatelé EM

 

Zpět na novinky


Navigace: