Enduro Martinice


CC Loukov 2021 - 18. 09. 2021

Obecné informace


REGISTROVAT NA SOBOTNÍ ZÁVOD SE MŮŽETE NA MÍSTĚ.

 

Jako každý rok se uskuteční Cross Country v Loukově u Semil.

Letoší 15. tý ročník bude pouze jednodenní . Pojede se pouze závod dvojic.

Dopoledne pojede kategorie Hobby, odpoledne Profi A, Profi B a Veteran.

Kategorie

  • Hobby
  • Profi A, Profi B
  • Veterán

 

Kdy 18. 09. 2021
Čas 8.00 hod
Kde Loukov u Semil
GPS 50°36'46.2"N 15°24'12.4"E

Registrace a informace pro závodníky

Kategorie

Celkem: 50 registrovaných závodníků

Hobby - dvojice

Startovní číslo Jméno a příjmení Tým
1. Vítek tomeš-lukaš balatka
2. Pavel Holan - Jakub Matzke
3. Zbyněk Hlava - Zdeněk Šimůnek Motoklub Loukov
4. Šourek Mirek - Kozlík Michal KozŠou team
5. Jakub Kurpil Miroslav Kurpil beta enduro team
6. Pavel Hroch - Viktor Lajn
7. Feďko Jiří, Satrapa Ivan
8. Josef Bönisch - Patrik Beran Enduromartinice
9. Ondřej Šikola - Vítek Tomeš Motoklub Vysoké n/J
10. Luboš Polák - Tomáš Rada
11. Lukáš Chuchlík. Ladislav Císař
12.    
13.    
14. Přemysl Musil - Petr Janata
15. Lukáš Kubiček - Michal Veverka
16.    
17. Jiří Láska- Jan Vacek
18.    
19.    
20.    
21.    
22. Patrik Mizera Kloučci racing
23. Jaroslav Kaiser Ondřej Kaiser Motoklub Loukov
24.    
25.    
26.    
27.    
28.    
29. Vojtěch David - Šimon Rosenberg MotorSport Chuchelna
30. Tomáš Holec - Novotka Michal AK Krakonoš Jilemnice
31.    
32.    
33.    
34.    
35.    
36.    
37. Martin Kobr-Lukáš Skrbek
38.    
39. Viktorie Jiran - Michal Jiran
40. Tomáš Poner - Milan Matucha
41.    
42.    
43.    
44. Patrik Pacholík Honza Hylebrant
45.    
46.    
47.    
48.    
49. Tomáš Zouhar, Pavel Zouhar Motorsport Valteřice
50.    
51.    
52.    
53.    
54.    
55. Matěj Šubr - Tomáš Nosek Skrbee Racing
56.    
57.    
58.    
59.    
60.    
61.    
62.    
63.    
64.    
65. Josef Batelka - Pavel Kabát KTM WP Cone Valve Factory Team
66.    
67.    
68.    
69. Marek Kolovratník - Jan Kiraly Rychnoff maniacs
70. Ondřej Štěpánek AutoBrado
71.    
72. Dan Musil - Martin Biemann Tm racing 2
73. Ladislav Haluška - Tomáš Kuthan Mačetas Crew
74.    
75.    
76.    
77. Lukáš Skrbek - Lubor Kraus Skrbee Racing, Enduro Martinice
78.    
79.    
80.    
81.    
82. Lukáš Novotný
83.    
84.    
85.    
86. Sváťa Knap - Milan Dufek
87.    
88.    
89. Petr Mečíř - Ladislav Bubeník Motoklub Loukov
90.    
91.    
92. Nikola Holeček Ondřej Josífek
93.    
94. Jakub Balatka Jan Fedorko Fotři
95.    
96.    
97.    
98.    
99.    
100.    

Profi A - dvojice

Startovní číslo Jméno a příjmení Tým
101. Marek Votoček - Jakub Šefr Fotři
102.    
103.    
104.    
105.    
106.    
107.    
108.    
109. Balaš Jan - Škaloud Miroslav AK KRAKONOŠ Jilemnice
110.    
111. Ondřej Havrda - Martin Kučera Enduroklub Semily
112.    
113.    
114.    
115.    
116.    
117.    
118.    
119.    
120.    
121.    
122.    
123.    
124.    
125.    
126.    
127.    
128.    
129.    
130.    
131.    
132.    
133.    
134.    
135.    
136.    
137.    
138.    
139.    
140.    
141.    
142.    
143.    
144.    
145.    
146.    
147.    
148.    
149.    
150.    
151.    
152.    
153.    
154.    
155.    
156.    
157. Václav Studnička - Tomáš Trubička enduro klub Semily
158.    
159.    
160.    
161.    
162.    
163.    
164. Sv.Bouček - Zdenek Hora Moto hora
165.    
166.    
167.    
168.    
169.    
170.    
171.    
172.    
173.    
174.    
175.    
176.    
177.    
178.    
179.    
180.    
181.    
182.    
183.    
184.    
185.    
186.    
187.    
188.    
189.    
190.    
191.    
192.    
193.    
194.    
195.    
196.    
197.    
198.    
199.    
200.    

Profi B - dvojice

Startovní číslo Jméno a příjmení Tým
201. Jan Holenda-Radim Prousek Kapybara racing team
202. Petr Hák - David Mühlfait
203.    
204.    
205.    
206.    
207.    
208.    
209.    
210.    
211.    
212.    
213.    
214.    
215.    
216.    
217.    
218.    
219.    
220.    
221.    
222.    
223.    
224.    
225.    
226.    
227.    
228.    
229.    
230.    
231.    
232.    
233.    
234.    
235.    
236.    
237.    
238.    
239.    
240.    
241.    
242.    
243.    
244.    
245.    
246.    
247.    
248.    
249.    
250.    
251.    
252.    
253.    
254.    
255.    
256.    
257.    
258.    
259.    
260.    
261.    
262.    
263.    
264.    
265.    
266.    
267.    
268. Martin Zeman - Petr Novotný Enduroklub semily
269.    
270.    
271.    
272.    
273.    
274.    
275.    
276.    
277.    
278.    
279.    
280.    
281.    
282.    
283.    
284.    
285.    
286.    
287.    
288.    
289.    
290.    
291.    
292.    
293.    
294.    
295.    
296.    
297.    
298.    
299.    
300.    

Veteran - dvojice

Startovní číslo Jméno a příjmení Tým
301. Jiří Fedorko + Zbyněk Hlava Motoklub Loukov
302. Petr Mečíř st.+Václav Skalský motoklub Loukov
303. Libor Klenot - Marek Dvořák Brusiči
304.    
305.    
306.    
307.    
308.    
309. Michal Burianek-Martin Chlupac Motorsport Chuchelna
310.    
311.    
312.    
313.    
314.    
315.    
316.    
317.    
318.    
319.    
320.    
321.    
322.    
323.    
324.    
325.    
326.    
327.    
328.    
329.    
330.    
331.    
332.    
333. Tomáš Novák , Lubomír Fajk
334.    
335.    
336.    
337.    
338.    
339.    
340.    
341. Pavel Bujárek -Jindřich Janata
342.    
343.    
344.    
345.    
346.    
347.    
348.    
349.    
350.    
351.    
352.    
353.    
354.    
355.    
356.    
357.    
358.    
359.    
360.    
361.    
362.    
363.    
364.    
365.    
366.    
367.    
368. Pavel Nusko + Otakar Kotrba enduro Hrobčice
369.    
370.    
371.    
372.    
373.    
374.    
375.    
376.    
377.    
378.    
379.    
380.    
381.    
382.    
383.    
384.    
385.    
386.    
387.    
388.    
389.    
390.    
391.    
392.    
393.    
394.    
395.    
396.    
397.    
398.    
399.    
400.    

Navigace: