Enduro Martinice


CC Loukov 2018 - 04. - 05. 08. 2018

Obecné informace

 

Jako každý rok se uskuteční Cross Country v Loukově u Semil.

Již tradičně v sobotu závod dvojic a v neděli závod jednotlivců.

Kategorie

  • Hobby
  • Profi A, Profi B
  • Veterán

Časový harmonogram:

 

Pátek 3.8.2018 - 18:00 - 21:00 Přejímka

 

Sobota 4.8.2018

 

6:30 - 9:30 - přejímka

10:30 - 13:00 start 1. závodu - dvojice

14:30 - 17:00 start 2. závodu - dvojice

18:00 - vyhlášení výsledků

 

Neděle 5.8.2018

 

Závod dětí

Zaváděcí kolo, zkouška trati od 8:15.

V 8:30 START - Pojedou se 2 rozjížďky s přestávkou.

 

8:00 - 9:30 - přejímka

10:00 - rozprava a vyhlášení závodu dětí

10:15 - příprava na start 1. závodu

10:30 - 12:30 - start 1. závodu - Hobby E1, E2, E3

13:45 - příprava na start 2. závodu

14:00 - 16:00 - start 2. závodu - Licence A, Licence B, veterán Hobby, veterán Licence, 125-85 ccm

16:30 - vyhlášení výsledků

 

 


 

 

 

 

 

Kdy 04. - 05. 08. 2018
Čas 8.00 hod
Kde Loukov u Semil
GPS 50°36'46.2"N 15°24'12.4"E

Registrace a informace pro závodníky

 

Přihlašování zastaveno!!! Pokud se chcete ještě přihlásit, volejte na tel.: 607 503 078.

 


Registrace na nedělní závod: http://www.endurocc.cz/index.php/prihlaska-k-ecc

Registrace na sobotní závod:

Kategorie

Celkem: 115 registrovaných závodníků

Hobby - dvojice

Startovní číslo Jméno a příjmení Tým
1. Martin Kalfeřt - Jan Kalfeřt Enduro Hrádek nad Nisou
2. Zbyněk Hlava ml. - Radek Hanuš Motoklub Loukov
3. Zbyněk Hlava - Aleš Baudyš Motoklub Loukov
4. Lukáš Duleba | Martin Lepka LUKA Racing
5. Petr Vlach - Jiří Kroutvar Enduroklub Semily
6. Jiří Veverka - Jan Veverka VEVERKA RACING TEAM
7. Jakub Vlach - Tomáš Hák Enduroklub Semily
8. Michal Šimůnek - Michal Pospíšil Motoklub Loukov
9. Svatomír Knap Milan Dufek
10. Filip Klobouček - Tobiáš Jaško SKRZ DRN
11. Pavel Bouma - Martin Pospíšil Enduro hrádek nad Nisou
12. Ladislav Fiala - Karel Pilít Tatra Vidovice
13. Michal Novotka. Josef Novotka
14. Petr Pacholík - Jakub Kurpil Beta enduro team
15. Pavel Řehák / Zdeněk Šimůnek Motoklub Loukov
16. Jirka Preisler - Štěpán Laurin Hrobka racing team
17. Jiri Laska- Rostislav Mazanek
18. Martin Horacek - Tomáš Holec AK Krakonos Jilemnice
19. Tadeáš Hloušek a Martin Klimeš Motoklub Vysoké n. J, Racing team Černý Důl
20. Tobiáš Jaško - Jaroslav Polák AMBSK Košťálov
21. Aleš Hartig - Pavel David Motoklub Vysoké nad Jizerou
22. Petr Dumek - Lukáš Miler Enduro Hrádek nad Nisou
23. Malý Rostislav SS Auto Radim
24. Míra Janouch-Pavel Bohuněk Motoklub Chrastava
25. Jiří Mejšner - Michal Kava AK Krakonoš Jilemnice
26. Vlastimil Candrák SJČ Enduro team
27. Filip Livar-Štěpán Livar Livar racing
28. Ondra Kaiser - Radek Vinklář Motoklub Loukov
29. Mečíř Petr ml. - Jarda Kaiser Motoklub Loukov
30. David Maleček - Jakub Jirman Kovom Racing Team Liberec
31. Trachta Martin-Lukas Vojacek Dafitmotoracing
32. Tadeáš Danihelka - Pavel Jindřišek Ak Krakonoš Jilemnice
33. Jan Kvasnicka, Petr Polak Falco motorsport
34.    
35. Pavel Cvrkal - Ondřej Hertík Dr. K Racing Team
36. Miroslav Kalenský - Michal Červa RT Černý Důl
37. Jaroslav Švejda,Michal Kuchař ENDURO MŠENO
38.    
39. Pavel Zouhar - Tomáš Zouhar tudydudy Team
40. Petr Mečíř - Václav Skalský Motoklub Loukov
41. Pavel Simon - Jan Černý MX Úštěk
42. Havlík Martin, Preisler Tomáš Hrobka racing team
43. Ondřej Mysliveček-Tomáš Němec Dr.K racing team
44. Robert Vancl - Petr Petříček Enduro Martinice
45. Jaromír Bulva , Michal Kozlík SS auto Radim enduro team Plavy
46. Jan Vacek - Martin Špic Enduro český ráj
47. Petr Cicvárek - Jan Kuric Enduro Radvanice
48.    
49. Josef Drozen - Enduro Hrádek nad Nisou
50. Zdeněk Havara Zdeněk Homza Alkaponovič
51. Aleš Kučers Pepa Nosek Motoklub Vysoke nad Jizerou
52.    
53.    
54.    
55. Josef Batelka - Pavel Kabát Red Bull KTM Factory Enduro Racing Team od Zásmuk
56.    
57. Štěpán Vrána - Ondřej Doležal
58.    
59.    
60. Mysliveček Michal-Vojtech Mysliveček Dr.K racing team
61.    
62.    
63.    
64.    
65.    
66. Hynek Votoček - Miroslav Kurpil
67.    
68. Lukáš Kazda - Lukáš Malý
69. David Nosek Vojtěch Nosek Easy Sport
70. David Novotný - Lukáš Novotný Enduro klub Mšeno
71. Erik Hlava - Bořivoj Hlava Motoklub Loukov
72.    
73.    
74. Josef Pelda- Jakub Paločko Divočáci racing team
75. Ladislav Belda - Tomáš Korbelář Invalidovna
76.    
77. Tomáš Nejedlý - Matyáš Šilhánek BLACAR
78.    
79.    
80. Marek Steiner - Vít Steiner AJPina TEAM
81.    
82.    
83. Martin Oulický — Jiří Feďko
84.    
85.    
86. Ondra Zeler, Pavel Knap Temelín
87.    
88. Luboš Polák - Josef Batelka
89.    
90.    
91. Martin Brendl - Christoph Spachmüller Riders made of steel
92. Jan Novotný-Tobola Vojtěch
93.    
94. Jakub Kroner-Petr Hubený
95.    
96. Tomáš Korbelář - David Adámek SKRSDRN
97.    
98.    
99. Vít Fiedler - Tomáš Nosek EnduroMartinice

Profi A - dvojice

Startovní číslo Jméno a příjmení Tým
1. Marek Votoček & Jakub Šefr Fotři
2.    
3. Adolf Živný,Robert Friedrich JZD Mšeno-Příchovice
4.    
5.    
6.    
7. Hanuš Matěj Lukáš Kučera Ak krkonoš jilemnice
8.    
9. Jiri Hádek a Kryštof Kouble Jarsen enduro team
10.    
11.    
12.    
13.    
14.    
15.    
16.    
17.    
18.    
19.    
20.    
21.    
22.    
23. Radek Adam - Petr Adam
24.    
25.    
26.    
27.    
28.    
29.    
30.    
31.    
32.    
33.    
34.    
35.    
36.    
37.    
38. Tomáš Koucký, Jakub Hroneš GasGas factory racing
39.    
40.    
41.    
42.    
43.    
44.    
45.    
46.    
47.    
48.    
49.    
50.    
51.    
52.    
53.    
54.    
55.    
56.    
57.    
58.    
59.    
60.    
61. Svatoslav Boucek-Jakub Uher Moto hora
62.    
63.    
64.    
65.    
66.    
67.    
68. Patrik Markvart - Martin Vondrášek FIALA factory racing team KTM
69.    
70.    
71.    
72.    
73.    
74. Martin Zeman - Milan Kottek Enduroklub Semily
75.    
76.    
77.    
78.    
79.    
80.    
81.    
82.    
83.    
84.    
85.    
86.    
87.    
88.    
89.    
90.    
91.    
92.    
93.    
94.    
95.    
96.    
97.    
98.    
99.    

Profi B - dvojice

Startovní číslo Jméno a příjmení Tým
100.    
101. Ondřej Šikola Motoklub Vysokké n/J
102.    
103.    
104.    
105. Ivo Hloušek, Vít Hloušek Skrzdrn
106.    
107.    
108.    
109. michal burianek martin chlupac motorsport chuchelna
110.    
111. Martin Kučera Jakub Koucký Motorsport Chuchelna, Motosport Bozkov
112.    
113.    
114.    
115.    
116.    
117. Matěj Budina Jan Wagenknecht Enduro Martinice Starling Cross team
118.    
119.    
120.    
121.    
122. Martin Roubal - Radim Pajer Racing Team Černý Dul
123. Ondra Josífek - David Nosek Motoklub Vysoké nad Jizerou
124.    
125. Michal Kava - Radim Kava AK Krakonoš Jilemnice
126.    
127.    
128.    
129.    
130.    
131. Miroslav Škaloud Jaroslav Křapka Ak Krakonoš Jilemnice
132.    
133. František Medek - Radim Prousek Motoklub vysoke n/j. + SS Auto Radim
134. Robert Votoček-Jan Kobos BETA ENDURO TEAM
135.    
136.    
137.    
138. Lucie Simonová Jiří Pokorný Simpo racing
139.    
140.    
141.    
142. Josef Bönisch ml - Péťa Petříček Enduro Martinice
143. Jaroslav Šmíd, Břetislav Plíva Motoklub vysoké nad Jizerou, motorsport bozkov
144.    
145.    
146.    
147.    
148.    
149.    
150.    
151.    
152.    
153.    
154.    
155. Petr Hušek & Pavel Tomeš
156.    
157.    
158.    
159.    
160.    
161.    
162.    
163.    
164. Jan Voráč HAM ZLATĚ HORY
165.    
166.    
167.    
168.    
169.    
170. Matyáš Horský Kapybara
171.    
172. Filip Fiala - Martin Vondrášek Dr.K racing team
173.    
174.    
175.    
176. David Pabiška & Michal Štohanzl
177.    
178.    
179.    
180.    
181.    
182.    
183.    
184.    
185.    
186.    
187.    
188.    
189.    
190. Štěpán Postolka Jiří Hendrych Hulvát team
191. Zuzana Nováčková - Libor Mařáček Haruda/Kapybara
192.    
193.    
194.    
195.    
196.    
197. Aleš Klimeš -Tomáš Holzapfel moto ENC racing
198.    
199. Lubor Kraus - Daniel Stýblo EnduroMartinice - BV Racing

Veterán - dvojice

Startovní číslo Jméno a příjmení Tým
200. Radek Kodym-Roman Tůma BETA ENDURO TEAM
201. Pavel Bohunek,Martin Kracik K-servis Liberec
202. Pospíšil Martin-Bouma Pavel
203. Zdeněk Dvořák - Lubomír Fajk
204. Radim Hrůza a Miroslav Bocký bialucci
205. Drk Tomáš Němec + 1
206. Kotrč-Zeman
207.    
208.    
209.    
210.    
211. Bouma Pavel - Pospíšil Martin Truhlářství-pokrývačství hrádek
212.    
213.    
214.    
215.    
216.    
217.    
218.    
219.    
220.    
221.    
222. Daniel Sopr
223.    
224.    
225.    
226.    
227.    
228. Václav Křivohlavý - Jiří Růta Dr. K racing team
229.    
230.    
231.    
232.    
233. Petr Polak -Jan Kvasnicka Falco motorsport
234.    
235.    
236.    
237.    
238.    
239.    
240.    
241.    
242.    
243.    
244.    
245.    
246.    
247.    
248.    
249.    
250.    
251.    
252.    
253.    
254.    
255.    
256.    
257. Aleš Kosina - Vít Popr Muzeu výroby hraček
258.    
259.    
260.    
261.    
262.    
263.    
264. Krompolc René Beta ennduro team
265.    
266.    
267.    
268.    
269.    
270.    
271.    
272.    
273.    
274.    
275.    
276.    
277.    
278.    
279.    
280.    
281. Ladislav Suchý, Vladislav Hroneš MOTO Suchý
282.    
283.    
284. RADIM DRLIK+1 RD RACING
285.    
286.    
287.    
288.    
289.    
290.    
291.    
292.    
293.    
294.    
295.    
296.    
297.    
298.    
299.    
300.    

Navigace: